Toto vaši hostia naozaj ocenia! – Bonusová vrstva ustielania

bonusová vrstva ustieľania

Hoteloví hostia očakávajú za svoje peniaze vždy aj niečo navyše. Jedinečnosť a komfort prekonávajúci bežné štandardy možno dosiahnuť práve vhodne zvolenými textíliami. Klasicky prestreté lôžko získa punc jedinečnosti pridaním ďalšej vrstvy ustielania. Doprajte svojim hosťom špičkovú kvalitu bez kompromisov. Obľúbeným trikom úspešných hotelov je pridávanie mäkkých textílií pod plachtu. Vlastnosti matraca a optický dizajn celého lôžka možno vylepšiť penovou alebo páperovou vrstvou vsunutou medzi chránič matraca a prestieradlo. Precíznym nastretím plachty na takúto vrstvu vzniká populárny marshmallow efekt.

posteľ

Lôžko získa na objeme, mäkkosti a lákavom dizajne. Iným zaujímavým tipom je znásobenie množstva prestieradiel. Viac rôzne nastretých plachiet pôsobí lákavo a luxusne. Posteľ pocitovo zmäkčia, zútulnia a podčiarknu jej výnimočný dizajn. V tomto smere je však nevyhnutné dokonalé založenie plachiet pod matrac s precíznou úpravou skladov na rohoch. Ideálna je kombinácia spodného napínacieho prestieradla a tradičnej bavlnenej plachty. Jej rohy skladajte v 45° uhle.

hotelová izba

Plachta sama o sebe je veľmi dôležitou súčasťou ustielania. Na veľkej prestretej ploche je viditeľné aj minimálne opotrebenie či znečistenie. Zárukou dlhej životnosti pri minimálnych nákladoch na starostlivosť a ošetrovanie sú práve klasické bavlnené prestieradlá so zakladaním pod matrac. Bonusovou vrstvou sa rozumie všetko, čo je oproti tradičnému ustielaniu lôžka navyše. Želaný efekt výnimočnosti docielite aj vrstvením vankúšov alebo prikrývok. Najmä v horských a vidieckych hoteloch sa mimoriadnej obľube tešia dekoračné deky. Okrem estetickej spĺňajú aj sebevlastnú funkciu v rámci dosiahnutia dokonalého pohodlia hotelových hostí. Zvyknite si vnímať svoje hotelové izby a apartmány očami hosťa. Len tak do dôsledkov precítite silu a význam textílií.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *