Svietniky

Atmosféru v interiéri dotvoríte pomocou toho správneho osvetlenia. V súčasnosti sa svieti predovšetkým elektrinou, mihotavé svetlo sviečky je však stále populárne. Dekoračné osvetlenie miestnosť zútulní a vytvorí romantickú náladu. S tým vám pomôžu práve svietniky či lampáše.
Na to, aby si hoteloví hostia zapálili sviečku v svietniku, nepotrebujú žiadnu špeciálnu príležitosť. Izbu si môžu zútulniť kedykoľvek. Mäkké svetlo sviečok je často považované za očistné. Očisťuje miestnosť i dušu od hnevu a zlých pocitov. Pritom je tiež symbolom pohody, pocitu domova a zároveň romantiky. Prečo by ste to teda neponúkli klientom aj vo svojom ubytovacom zariadení?
Na výber máte nástenné dizajnové svietniky, klasické interiérové svietniky či svietniky na vonkajšie použitie s ochranou proti vetru. Aby vaši hostia neboli o možnosť vyvolania romantického pocitu za žiadnych okolností ukrátení, mali by ste si zaobstarať svietniky z každého druhu.

 • Svietnik – Brondz

  0 out of 5

  Luxusný svietnik pre umiestnenie pre akýkoľvek interiér. Výrobok je vyrobený z kovu, ktorý si zachováva svoju životnosť. Umiestnite na držiak až 6 ks sviečok. Čo prinesie dokonalý efekt.

  Dodávame v rôznych farbách. Pre viac info prosím kontaktujte na 0902 390 261 alebo info@bajex.sk

 • Svietnik – Exlusive

  0 out of 5

  Výška : 50 cm
  Farba : Strieborná
  Materiál : Hliník