Naše realizácie

Naše realizácie

Spoločnosť Bajex pôsobí na trhu už dlhšiu dobu a naše realizácie si obľúbili mnohí zákazníci. Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Našim krédom je čo najlepšie uspokojiť požiadavky zákazníkom a svojim širokým produktovým radom pretvoriť ich interiér či exteriér na vysnívané kráľovstvo.

Hotel Biele Studničky Dargov

V hoteli Biele Studničky Dargov sme dostali za úlohu pretvoriť sálu na moderné a vkusné miesto pre široké spektrum vykonávaných podujatí. Naše realizácie interiérov sú zárukou profesionality, kreativity a odbornosti. Množstvo pozitívnych ohlasov len potvrdzuje, že spoločnosť Bajex dbá na spokojnosť zákazníkov. S úlohou sme sa popasovali nasledovne.

Hotel Biele Studničky Dargov  Hotel Biele Studničky Dargov2

Konferenčná miestnosť BIAŁY DWÓR

Konferencia v hoteli BIAŁY DWÓR už nikdy nebude všedná. Miestnosť doplnená našimi kvalitnými produktami naberá nový rozmer komfortu a estetiky. Dlhé sedenie už viac nebude utrpením. Naše skladacie stoly skvelo zapadnú do vášho interiéru či exteriéru. O ich pozitívnych vlastnostiach sa presvedčilo množstvo zákazníkov. Neváhajte a prezrite si našu bohatú ponuku stolov a stoličiek práve teraz.

BIAŁY DWÓR BIAŁY DWÓR2

Hotel Kastel

Naše realizácie zahŕňajú aj zariadenie reštaurácií. Spoločnosť Bajex je schopná skrášliť aj vašu reštauráciu. V hoteli Kastel boli s našimi produktami nadmieru spokojní. Doprajte vašim hosťom nielen gastronomický zážitok, ale aj pohodlie, komfort či inšpiráciu. Z našej širokej ponuky si zaručene vyberiete.

Kastel Kastel2

Hotel Kocierz

Cieľom každého majiteľa hotela je zaručene spokojnosť svojich zákazníkov. Hotelové doplnky sme ladili do neutrálnych farieb. Interiér vyžaruje príjemnou atmosférou s nádychom domova. Naše produkty dokážu premeniť aj váš interiér či exteriér na oázu pokoja a pohodlia. Z našej širokej ponuky si zaručene vyberiete.

Kocierz Kocierz2

Naše realizácie a ponuka sa neustále rozrastajú o nové produkty a spokojných zákazníkov. Vyberte si ešte dnes z našej pestrej ponuky produktov a doprajte svojim priestorom nový nádych kvality, nových trendov a atraktivity pre vašich zákazníkov. Nechajte si vytvoriť cenovú ponuku podľa vašich predstáv a my sa postaráme, aby vaše priestory znova ožili.

Hotel Kubo

Hotel Kubo potreboval rozsiahlu rekonštrukciu svojich izieb. Dostali sme za úlohu navrhnúť a skrášliť všetky izby v tomto hotely. Nebola to ľahká úloha pre nás, ale predstavili sme tento koncept majiteľovi hotela, ktorý nám hotel kubo zveril do našich rúk.

Hotel kubo 2 Hotel kubo lobby bar

Tieto fotky hovoria o tom, že sme to zvládli na jednotku. Pre viac fotky, kliknite tu.