Hotelové skrinky

Hotelové skrine sú rovnako dôležité ako hotelové postele. Zákazníci sa totiž musia nielen dobre vyspať, ale si potrebujú aj uložiť svoje veci. Šatníková skriňa, komoda či nočný stolík by mali s izbou ladiť materiálovo aj farebne.
Pri výbere skriniek by ste nemali zabúdať na základnú vec – aby ste zákazníkovi poskytli priestor. Možnosť uskladniť si oblečenie i osobné veci. Dôležitý je moderný tvar, povrchová úprava aj materiál.
Skrinka by mala byť univerzálne využiteľným miestom. Mala by zapadať do priestoru, opticky ho nezmenšovať, nemala by ho narúšať, ale zveľaďovať. Mala by byť rovnako estetickou, ako aj funkčnou záležitosťou. Je dôležité, aby si do skrinky zákazníci mohli veci zavesiť, avšak aj naukladať svoje oblečenie. Nábytok by mal zapadnúť, čiže sa farebne hodiť k zvyšku izby.
Zákazník by mal myť možnosť výberu z klasickej šatníkovej skrine a z menšej skrinky. Aj tí, ktorí cestujú naľahko, chcú mať svoje veci upratané, chcú mať priestor na uloženie svojho oblečenia aj svojich doplnkov či dokumentov.