Konferenčné a banketové stoličky dokážu oživiť každú akciu

Cateringová Stolička Čierna

Banketové či konferenčné stoličky dostanú na rôznych akciách poriadne zabrať. Odolnosť je preto jedným z najdôležitejších, ale nie jediným faktorom pri výbere tohto druhu nábytku. Stoličky musia čo to zniesť, mali by však rozhodne aj dobre vyzerať. V súčasnosti sa dôraz kladie na kvalitu spojenú s estetickosťou, na spojenie funkčného s dobre vyzerajúcim. Aj preto, že ponuka stoličiek je široká, výber neradno podceňovať. Ako si teda vybrať čo najlepšie?

Hliník a oceľ

Možno vás to prekvapí, ale drevo už nie je napriek všeobecnej obľube prírodných materiálov veľmi in. Aspoň čo sa týka konferenčných a banketových stoličiek. V súčasnosti sa pri ich výrobe používa predovšetkým oceľ, hliník a, prirodzene, tkanina. Dôvodom je predovšetkým to, že takéto stoličky sú ľahké, dajú sa bez problémov zložiť a spratne uskladniť, prípadne preniesť, kam potrebujete. Hliníková stolička váži iba 5 kilogramov a má pritom dostatočne vysokú nosnosť.
Ďalšou výhodou stoličiek z hliníka či ocele je ich úspornosť – čo sa financií i priestoru týka. Na seba môžete stohovať až 18 stoličiek. Za nízku cenu tak dostanete kvalitné sedenie, ktoré vám vydrží a je skladné. Za zmienku ešte akiste stojí, že uvedené materiály sú odolné proti oteru.

Cateringová Stolička Modrá

Všetky typy akcií

Banketové i konferenčné stoličky sú dostatočne pohodlné, aby na nich hostia eventuálne vydržali prečkať aj dlhší čas. Hodia sa vďaka tomu na rôzne typy akcií. Rozžiaria miestnosť pri príležitosti svadby či plesu, pôsobia honosne a decentne pri príležitosti karu, oslava jubilea vďaka nim nadobudne punc jedinečnosti a neopakovateľnosti.
Keďže je k dispozícii relatívne široká škála farieb a materiálov, môžete si vybrať vhodný výrobok na akúkoľvek akciu. Červená je vhodná na slávnostnejšiu príležitosť, žltá na oslavu a zelená či modrá sa hodia napríklad na banket.

Miesto navyše

Banketové či konferenčné stoličky, vzhľadom na to, na aký typ akcií sú vyberané, by mali byť ľahko premiestniteľné. Zároveň by však mali byť aj ľahko skladovateľné, keďže sa na akciách často stáva, že treba urobiť viac miesta. Presunúť stoličky, prípadne ich odložiť bokom nemusí byť ľahké, ak nemáte ten správny typ. Banketové, prípadne konferenčné stoličky sú vyrábané tak, aby boli reprezentatívne, ale praktické a účelne zároveň. Sú stohovateľné, čo oceníte predovšetkým pri ich preprave na miesto určenia aj uskladnení. Ich využiteľnosť je vďaka tomu naozaj široká. Miesto si nájdu v hoteloch, reštauráciách i v spoločenských miestnostiach.

Cateringová Stolička Červená

 

Vyberať je z čoho

Obľúbená je napríklad Konferenčná stolička Economy – čalúnená stolička s pevným rámom. Pôsobí univerzálne, nadčasovo a luxusne, je zárukou komfortu pri stolovaní či konferenciách. Cateringové (banketové) stoličky rôznych farieb majú vysokú životnosť a poskytujú pohodlné celodenné sedenie. K dispozícii sú modely z jednofarebných látok, ale aj z látok s jemným vzorom.
Na výber je však aj možnosť si vytvoriť vlastnú líniu stoličiek. Môžete si vybrať tvar, šírku a hrúbku rámu, farbu a materiál čalúnenia a mať stoličky, aké s vysokou pravdepodobnosťou nemá nikto iný.

Lacné a kvalitné

Konferenčné a banketové stoličky sú vysoko kvalitné, a pritom lacné. Ak sa rozhodnete zvoliť vlastnú líniu, teda stoličky na mieru, máte na ne päťročnú záruku. K nim je možnosť doobjednať aj návleky, ktoré by, samozrejme, boli ušité priamo na vybraný typ stoličiek. Vytvorenie výnimočnej stoličky už teda nie je len predstavou. Teraz máte možnosť si navrhnúť presne to, čo chcete a potrebujete. Pri odbere 150 kusov dostanete navyše vozík zdarma, vďaka čomu bude logistika spojená s organizovanou akciou jednoduchou záležitosťou.

 

Vyberte si z našej bohatej ponuky konferenčných stoličiek.