Banketové stoly: Na výber máte z rôznych typov a materiálov

Cateringový stôl okruhlý skladací

Banketové či cateringové stoly sú také kusy nábytku, ktoré človek najviac ocení pri akciách, na ktorých sa podáva jedlo. Vďaka rôznym typom, ktoré sú k dispozícii, sa banketové stoly hodia na svadby či krsty, ale napríklad aj na oslavy narodenín či firemné spoločenské podujatia. Použitie banketových stolov je všestranné, ich výber rôznorodý.

Rozmery a stoly každého druhu

Stoly si môžete vybrať na základe viacerých rozhodujúcich faktorov – podľa materiálu a nosnosti, ale aj podľa veľkosti. V ponuke sú stoly s klasickými rozmermi, ale máte možnosť si zvoliť aj vlastnú veľkosť. Individualizácia – v prípade, že potrebujete niečo špeciálne – je tiež samozrejmosťou.

Na slávnostnejšie stolovania – napríklad pri príležitosti osláv životného jubilea – sa hodí Cateringový stôl Gregor či Konferenčný stôl Economic. V oboch prípadoch ide o podlhovasté stoly, ktoré sa vyznačujú kombináciou kvality a prijateľnej ceny. Hodia sa do reštaurácií, ale aj do hotelov či konferenčných miestností. Vďaka širokej ponuke veľkostí stolov sa dozaista naplnia potreby každého záujemcu.

V ponuke sú, samozrejme, aj okrúhle stoly, a to v priemere od 120 do 200 cm. Cateringový stôl okrúhly Profi oceníte predovšetkým vtedy, keď chcete, aby hostia medzi sebou komunikovali, boli v kontakte a bavili sa. Okrúhle stoly sa hodia do spoločenských miestností rovnako ako do konferenčných sál. Hosťom poskytujú veľmi dobrý komfort sedenia a sú zárukou príjemnej atmosféry. Posedenie za okrúhlym stolom totiž akosi prirodzene podnecuje k rozhovoru.

Výbornou voľbou sú aj koktejlové Stand by stoly. Hodia sa tak na záhradné párty, ako aj na moderné svadby, stužkové či firemné rauty. Ide o stoly, ktoré za použitia dlhých obrusov pôsobia luxusne a zlákajú do svojho okolia každého hosťa. Pri týchto vysokých stoloch sa príjemne debatuje a zabáva, konzumovanie jedál či drinkov takisto vonkoncom nie je problémom.

Cateringový stôl okruhlý skladací

Dostatok miesta

Banketové stoly sú skvelými pomocníkmi aj preto, že sú ľahké, a pritom pevné, majú vysokú nosnosť a sú skladacie. Stoly možno bez problémov rozložiť a zložiť podľa potreby prakticky takmer kdekoľvek. Keďže sa stoly dajú vďaka konštrukcii jednoducho a pohodlne zložiť, na ich uskladnenie je potrebný iba minimálny priestor. Možno ich teda použiť aj iba pri príležitostnom prestieraní, ale aj pri veľkých oslavných akciách. S ľahkosťou sa prenášajú a môžu sa opakovane kedykoľvek použiť. Napriek tejto flexibilite sú však dostatočne stabilné a odolné.

Konštrukcia stolov je vyrobená z oceľových trubiek a obsahuje tiež zaisťovací mechanizmus. Dosky pozostávajú z pevného a odolného polyetylénu či drevotriesky. Farbu stola si môžete vybrať podľa želania. Bielu, svetlo- či tmavohnedú – podľa toho, na akú príležitosť či do akej miestnosti stoly potrebujete. Čo je mimoriadne dôležité s ohľadom na opakovanú využiteľnosť stolov, ich povrchová úprava je odolná voči poškrabaniu a rýchlemu poškodeniu.

Cateringový stôl 183 x 76cm

Ľahké a šetrné

V závislosti od konkrétneho výberu sa odvíja aj hmotnosť stolov. Tá sa však v priemere pohybuje okolo 25 kilogramov. Keďže je pri výrobe zvolená oceľ a polyetylén, stoly sú nielen ľahké, ale aj odolné a nenáročné na údržbu. V prípade zašpinenia či poliatia ich stačí len jednoducho pretrieť handrou a v okamihu budú ako nové. Z toho dôvodu sú vhodné na interiérové rovnako ako exteriérové použitie.

Náročnejší zákazníci akiste ocenia to, že stoly sa dajú podľa potreby vyrobiť aj s tlmením, ktoré znižuje hluk aj opotrebenie stola. Gumové nožičky nielenže redukujú hluk, ale aj zabraňujú poškodeniu podlahy, pokiaľ ich umiestnite do interieru.