NAŠE SLUŽBY

"nadšenie pre estetiku tkanín, originalitu priestoru a pokrokový interiérový dizajn"

Kľúčovým zameraním našej spoločnosti sú dekoračné a praktické bytové textílie, ich dekorovanie a distribúcia konečnému spotrebiteľovi. Našimi zákazníkmi sú hotely, penzióny, reštaurácie, ale aj individuálni klienti hľadajúci originalitu a atmosféru pre svoj interiér.

Naša spoločnosť pomocou kvalitných textílií dotvára interiéry hotelov, penziónov, reštaurácií a rodinných domov, zdôrazňuje ich jedinečnosť atmosféru a tým podporuje sebaprezentáciu a ciele ich majiteľov. Sme presvedčení, že v reštauračných a hotelierskych službách predáva atmosféra a estetika priestoru, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sú práve originálne textílie. Naše produkty sú odevom pre váš interiér.

V našej spoločnosti budujeme kultúru úcty k zákazníkovi a k profesionálne odvedenej práci. Našimi kľúčovými hodnotami je kvalita, spoľahlivosť a orientácia na klienta. Tmelom nášho tímu je láska k textíliám, osobná kreativita a entuziazmus, s ktorým sa každý deň púšťame do nových a nových realizácií. Naši zákazníci a ich predstavy sú našimi impulzmi a súčasne hnacími motormi. Prioritným cieľom našej spoločnosti je Vaša spokojnosť.