Projektovanie a vizualizácia 

Vaše nápady a očakávania meníme na realitu.

Výsledný dizajn hotelovej izby priamo oslovuje Vašich hostí. Vypovedá o kvalite služieb, celkovej úrovni, ale aj o atmosfére hotela. Vytvoriť interiér, ktorý zapôsobí na emócie a vzbudí dojem pohostinnosti, nie je jednoduché.

Pohľad na prázdnu miestnosť Vám o jej možnostiach a dispozíciách napovie len málo. Vo výslednom dizajne a v celkovej atmosfére je dôležitá súhra a harmónia aj tých najmenších detailov. Zariaďovanie a dekorovanie priestoru je náročná, dlhodobá investícia, ktorú sa rozhodne neoplatí podceniť.

Zverte projektovanie a vizualizáciu hotelovej izby do rúk našich odborníkov. Začneme tam, kde končia Vaše predstavy.

vitajte obrázok
vitajte obrázok

Projektovanie hotelovej izby

Projekt hotelovej izby je umelecké dielo. Jeho múzou ste Vy a Vaše predstavy, jeho plátnom je priestor hotelovej izby, jeho maliarmi sú naši dizajnéri a jeho obdivovateľmi sa stanú Vaši hostia.

Odrazovým mostíkom projektovania interiéru hotelových izieb sú požiadavky, predstavy a vkus našich klientov. Po dôkladnom zvážení dispozícii miestnosti ich prepájame s vedomosťami, skúsenosťami a kompozičným cítením našich dizajnérov a vytvárame pre Vás originálne projekty, ktoré sa predávajú sami. Pre našich klientov tvoríme interiéry prevažne v modernom štýle, s prevahou minimalizmu, prírodných materiálov a s prioritou na funkčnosť a životnosť.

 

Vizualizácia hotelovej izby

Jedenkrát vidieť je lepšie ako stokrát si predstaviť. Interiér svojej hotelovej izby máte možnosť vidieť ešte predtým ako začnete s jeho zariaďovaním. Náš tím dizajnérov prevedie vaše predstavy a nápady do 3D reality. Súčasťou každého projektu je vizuálna grafická časť v podobe realistickej fotoprezentácie priestoru. Pri jej tvorbe využívame najmodernejšie technológie a dôkladne dbáme aj na tie najmenšie detaily pre vytvorenie výslednej dokonalosti. Ponúkame Vám tým istotu, že Vaše investície padnú na úrodnú pôdu.

vitajte obrázok
vitajte obrázok

Kvalita služby je postavená na:

Najmodernejšom technickom vybavení

Pokročilom renderovaní

Našich skúsenostiach v obore

Prozákazníckej orientácii

Detailnej a precíznej práci

Kreativite

STIAHNITE SI EBOOK ZDARMA!

N

Ako vybrať farbu posteľného prestrierania, v ktorej sa vaši hostia budú cítiť ako doma

N

Ako docieliť, aby boli vankúše svieže a nadýchané aj po rokoch

N

Ako ustieľať tak, aby to vaši hostia ocenili

Ebook vám zdarma pošleme na váš e-mail!

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Ebook si stiahlo už 2456 ľudí.

Sledujte nás

Kamenec 9

0851 Bardejov

info@bajex.sk

+421 902 390 261

+421 907 097 156