Stolička chiavari

farba chiavari

Clear selection

Popis

Stoličky Chiavari

Predstavujeme Vám klasiku svadobného a eventového stolovania. Elegantné stoličky Chiavari sú celosvetovým štandardom elegantného sedenia. V spoločenských miestnostiach so slávnostným prestieraním dotvárajú stoličky Chiavari osobitý kultový vzhľad, ktorý nie je možné ničím nahradiť. Tieto dizajnové stoličky milujú nevesty, ale aj usporiadatelia slávnostných rautov, výstav a iných noblesných udalostí. Žiadna iná stolička nevystihne čaro okamihu lepšie ako práve Chiavari.

Z histórie stoličiek Chiavari

Chiavari dostali svoj názov po rovnomennom mestečku ležiacom v severnom Taliansku, z ktorého pochádzajú. Navrhol ich na začiatku 19. storočia remeselník Giuseppe Descalzi pričom sa inšpiroval stoličkou Ľudovíta XV. Jeho cieľom bolo vytvoriť ľahké, elegantné, ale pevné čerešňové kreslo, čo sa mu v konečnom dôsledku aj podarilo. Jeho stoličky si ľudia zamilovali a dodnes pravdepodobne neexistuje na svete nevesta, ktorá by vo svojej svadobnej sále netúžila mať práve toto kultové sedenie. Stoličky Chiavari sú hodnotné svojou tradíciou. Jednu z nich mal i Napoleon či dokonca kráľovná Viktória. Tieto kultové stoličky sa stali obľúbenou súčasťou veľkých formálnych akcií ako je odovzdávanie filmových ocenení, Oscarov a na svojich svadbách ich mala väčšina významných celebrít.

Vlastnosti stoličiek Chiavari

Stoličky Chiavari vznikli ako symbol elegantného a súčasne praktického sedenia. Tieto kultové stoličky sa vyznačujú dokonalým nadčasovým dizajnom, nízkou hmotnosťou a vysokou odolnosťou a pevnosťou. Stoličky Chiavari sú navyše zvlášť úsporné na priestor a umožňujú vedľa seba usadiť viac hostí. Štandardne sa využívajú so slávnostnými podsedákmi, vďaka ktorým sú veľmi pohodlné. Bez vankúšikov je možné ich ľahko naskladať na seba a úsporne uskladniť. Stoličky Chiavari sú zárukou dizajnovo dokonalého, pohodlného sedenia a praktického používania.

Využitie stoličiek Chiavari

Stoičky Chiavari sú klasikou svadobných hostín, veľkolepých osláv, výnimočných udalostí, slávnostných rautov, vernisáží či kongresov. Svojim nadčasovým dizajnom sa výborne hodia do každého interiéru reštaurácie alebo spoločenskej miestnosti. Majú svoje miesto predovšetkým v hoteloch a gastro prevádzkach.

Pre záväzné potvrdenie objednávky je potrebné zložiť zálohu vo výške 30% objednávky formou zálohovej faktúry. Po objednaní vás budeme kontaktovať.

Ďalšie informácie

farba chiavari

Hnedá, Zlatá

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stolička chiavari”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *