Bytový textil 

Bytový textil je jeden z najzásadnejších atribútov interiéru.

Viete čo premieňa dom na domov?

Vyčarovať v dome alebo v byte povestné teplo domova zďaleka nie je jednoduché. Rozhodujúcim faktorom domáckej atmosféry je jednoznačne rozmaznávajúce pohodlie. Veľkú úlohu v tomto smere zohrávajú textílie. Príjemne prestretý stôl, komfortná posteľ a mäkučké uteráky v kúpeľni sú zárukou tepla a harmónie.

Bytový textil je jeden z najzásadnejších atribútov interiéru. Vnáša do neho farbu, život, teplo a želanú pohodu. Svieže a voňavé textílie podčiarkujú a opticky zjednocujú zariadenie.

Vyberte si bytový textil, ktorý evokuje vo Vašej rodine i hosťoch emóciu pohodlia a starostlivosti. Výrazne to ovplyvní Vaše prežívanie domácej atmosféry.

vitajte obrázok
vitajte obrázok

Makkučká posteľ

Svieža a voňavá posteľná bielizeň, vankúše a paplóny ľahké ako obláčik a dokonalý výsledný dizajn lôžka sú dominantou každej spálne. Naše textílie Vám dajú možnosť prispôsobiť si posteľ svojim potrebám a vkusu ako i povahe interiéru.

Venujte pozornosť každej jednej vrstve stlania pre dosiahnutie atmosféry pohodlia a luxusu.

Chránič matraca

Matrac je jednoznačne rozhodujúcim prvkom zdravého spánku a v rámci lôžka predstavuje aj jednu z najzásadnejších investícií. Jeho údržba navyše nie je jednoduchá. Zárukou sviežosti, dokonalej čistoty a dlhej životnosti matraca je chránič. Chránič matraca zabráni jeho znečisteniu a prenikaniu vlhkosti a tým predĺži životnosť Vašej postele.

Paplóny a vankúše
posteľná plachta

Posteľná plachta

Svieže a na dotyk príjemné posteľné prestieranie je rozhodujúcim prvkom komfortu lôžka. Ideálnym riešením pre domácnosť sú napínacie posteľné plachty. Zaručujú dosiahnutie dokonalého výsledného efektu, minimálnu námahu pri ich zakladaní a jednoduchú údržbu.

Paplóny a vankúše

Jemné a nadýchané ako obláčik. Paplóny a vankúše sú zásadným faktorom tepla a ľahkosti postele. V našej ponuke nájdete paplóny a vankúše zaručujúce dlhú životnosť výplne a výborný tepelný komfort. Vysteľte si svoje lôžko pre ten najpohodlnejší odpočinok.

Paplóny a vankúše
posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň

Úloha posteľnej bielizne sa nesústredí len na príjemný spánok. Obliečky sú jednoznačne najdominantnejším prvkom interiéru spálne. Farebná bavlnená bielizeň je zárukou tradičnej kvality, dlhej životnosti a dokonalého výsledku stlania. Obľúbeným riešením znižujúcim náklady na údržbu sú aj krepové obliečky v prívetivom dizajne a výbornej materiálovej kvalite.

Rozmaznávajúca hygiena

Kúpeľňa je miestom hygieny i odpočinku. Jej teplo a pohodlie umocňujú práve správne zvolené textílie.

kúpelňa
očarujúca kúpelňa

Osušky a uteráky

Bodkou za komfortom, ktorý dokáže ponúknuť len blahodárny kúpeľ, je jednoznačne na dotyk príjemná osuška alebo uterák. Telo zahalené do mäkkosti a sviežosti textílií z našej ponuky je doslova rozmaznávané. Ideálnym riešením pre domácnosti sú farebné froté súpravy s výbornými sacími vlastnosťami. Všetky kúpeľňové textílie z našej ponuky majú záruku dlhej životnosti a jednoduchej údržby.

Pohostinný stôl

Prestretý stôl je všade na svete znakom pohostinnosti, útulného prostredia a príjemného ľudského kontaktu. Stôl zakrytý obrusom pozýva rodinu k spoločne stráveným chvíľam pri dobrom jedle.

kúpelňa
kúpelňa

Obrusy

Vhodne zvolený obrus zásadne ovplyvní atmosféru Vašej jedálne i stolovania. Rodinné stretnutia za prestretým stolom získavajú punc príjemnej domáckej pohody. Výborným riešením pre domácnosť sú farebné teflonové obrusy. Stolu dodajú očakávanú mäkkosť a teplo pri zachovaní najvyšších atribútov jednoduchej údržby.

STIAHNITE SI EBOOK ZDARMA!

N

Ako vybrať farbu posteľného prestrierania, v ktorej sa vaši hostia budú cítiť ako doma

N

Ako docieliť, aby boli vankúše svieže a nadýchané aj po rokoch

N

Ako ustieľať tak, aby to vaši hostia ocenili

Ebook vám zdarma pošleme na váš e-mail!

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Ebook si stiahlo už 2456 ľudí.

Sledujte nás

Kamenec 9

0851 Bardejov

info@bajex.sk

+421 902 390 261

+421 907 097 156